TÜRKİYE'NİN GÜZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

 

Binlerce yıllık kültürün mirasçısı olan Anadolu toprakları, sunduğu eşsiz güzelliklerle dünyanın dört bir yanından her yıl pek çok turisti ağırlıyor.

 

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli seyahatlerde turizme özel hazırlanmış, konforlu VIP araçlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız eşliğinde yurtiçi turlarının keyfini Gökay Ulaşım Hizmetleri aracılığıyla yaşayın.

 

İç Anadolu’da Eskişehir’in değişen çehresini veya Nevşehir’in masalsı Peri Bacaları’nı ve Kapadokya'yı görebilir, Doğu Anadolu’da Van Gölü ve Akdamar Kilisesi’nin hikâyelerini dinleyip Kars Kalesi’nde güneşin batışını gözleyebilir, Güneydoğu Anadolu’da ise dünyaca ünlü Nemrut harabelerini ve Mardin’in kendine özgü mimarisi ile bezenmiş sokaklarını gezebilirsiniz.

 

Ege ve Akdeniz’de antik uygarlıkların kalıntıları eşliğinde altın kumsallarda deniz keyfi yapabilir, Karadeniz turlarıyla zümrüt rengi ormanların kapladığı yaylaları görüp Karadeniz doğasının eşsiz güzelliğine hayran kalacağınız yurtiçi gezi turlarına katılabilirsiniz.

 

En çok tercih edilen seyahatlerden biri olan yurtiçi turlarımız, Türkiye topraklarının güzelliğine şahit olmanız için şimdi sizi bekliyor!