‘’KONFOR, LÜKS VE GÜVEN’’ ÜÇÜ BİR ARADA ! SİZ PLANLAYIN BİZ ULAŞTIRALIM

 

İstanbul’un neresinde olursanız olun, sizleri belirttiğiniz adresten alıyoruz ve gideceğiniz havalimanlarına ulaştırıyoruz. Havalimanı transfer hizmetimiz sadece havalimanı noktasına “gidiş” olarak sınırlı değildir; talebiniz doğrultusunda havalimanlarından İstanbul’ da belirteceğiniz otellere ya da özel bir adrese de doğrudan ulaşımınızı sağlıyoruz.


VIP transfer hizmetimiz diğer ulaşım türlerinden çok daha konforlu ve rahat olduğu gibi aynı zamanda güvenlidir. Bakımları önceden itidalle yapılmış olan araçlarımız ve özenle seçilmiş sürücü kadromuz güvenliğinizin teminatıdır. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda yolculuğunuz esnasında zaman kavramını ve stresi unutacak, güvenli ve konforlu bir yolculuğun tadını son model VIP araçlarımızla yaşayacaksınız.


Havalimanı transfer hizmetimiz çerçevesinde, sizlere güvenlik ve konforun yanı sıra aynı zamanda ekonomik ulaşım seçeneğini de sunmuş oluyoruz. Firmamız kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini önemsediği kadar aynı zamanda ekonomik ulaşım olanağını da sağlamaktadır. Bu anlamda kuruluşumuz hizmet kalitesine göre bulabileceğiniz en uygun fiyatlı transfer firması seçenekleri arasında gelmektedir.