BİZ KİMİZ ?

 

Gökay Ulaşım Hizmetleri,  T.C KÜLTÜR ve TURİZM Bakanlığı tarafından verilen ve TÜRSAB – A10515 Lisans Numarası ile faaliyet gösteren, A Grubu Seyahat Acentesidir.


Yurtiçi ve yurtdışı birçok alanda ulaşım hizmetleri organize eden kuruluşumuz, 2008 yılında istanbul'da kurulmuştur. 


Sahip olduğumuz en önemli değerin misafirlerimiz olduğu bilinciyle, onların beklentilerine doğru ve en iyi şekilde karşılık vermeyi; misafirlerimize güvenli ve konforlu bir yolculuk sunmayı görev kabul eden;  dürüstlük, kurallara uyum ve iş ahlakını herşeyin üstünde tutan; faaliyet yürüttüğümüz her alanda lider olmayı ve süreçlerimizi sürekli iyileştirerek uygulamalarımızda diğer kuruluşlara örnek olmayı başaran bir kuruluş olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Bugün itibariyle, Gökay Ulaşım Hizmetleri Turizm İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak, sürekli değişim içerisinde olan turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri ve kaliteyi sunmaya devam etmekteyiz.

 

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonların tamamını  instagram.com/gokayturizm veya facebook.com/gokayturizm sayfalarından anlık olarak takip edebilirsiniz.


Güvenli, Kaliteli Ve Konforlu Bir Yolculuk İçin …

 

 

 

 

NELER YAPMAKTAYIZ ?

 

TRANSFER HİZMETLERİ

 

VIP ARAÇ KİRALAMA

 

YURT İÇİ TURLARI : Günübirlik veya Konaklamalı Kültür & Doğa Turları

 

YURT DIŞI TURLARI

 

M.I.C.E. : KONGRE VE SEMİNER ORGANİZASYONLARINDA ULAŞIM HİZMETİ

 

PROTOKOL TAŞIMACILIĞI

 

TEKNE, YAT ve HELİKOPTER TURLARI

 

OTEL REZERVASYONLARI